Klient biznesowy

Współpracuj z profesjonalistami !Oferujemy Państwu szeroką gamę paliw stałych najwyższej jakości. Jako doświadczeni autoryzowani sprzedawcy węgla, przez lata zdobywaliśmy odpowiednią wiedzę, aby w tym czasie móc określić się specjalistami w tej dziedzinie.
Dzięki niej jesteśmy w stanie zaproponować i doradzić Państwu wybór najlepszej oferty i towaru o odpowiedniej oraz najwyższej jakości wśród węgli:

  • Ekogroszek - Skarbek, Jaret plus, Jaret, Retopal, Medex
  • Kostka
  • Orzech - I i II
  • Groszek i Groszek 5-25
  • Miał - Ia i IIa


W ostatnich latach oferta F.H.U. Medex została wzbogacona o węgle ekologiczne typu ekogroszek. Jesteśmy jednym z nielicznych autoryzowanych sprzedawców węgla z wiodących polskich podmiotów węglowych na rynku tj. Węglokoks Kraj Sp. z o.o., Tauron Wydobycie S.A., Polska Grupa Górnicza S.A oraz grona prywatnych kopalni.

Grupa Medex posiada 2 w pełni zautomatyzowane zakłady produkcyjne do konfekcjonowania paliw stałych, których wydajność sięga 480 ton na dobę. Oferowany przez Medex ekogroszek i węgiel workowany cieszy się dużą popularnością wśród klientów ceniących sobie najwyższą jakość. Nasze produkty spełniają restrykcyjne wymogi ustawowych norm jakości paliw stałych i w szczególności są polecane do pieców najnowszej generacji.
Można nas znaleźć na pułkach topowych marketów budowlanych w Polsce, jak i na mniejszych, lokalnych składach opałowych.

Dlaczego warto?

Naszymi odbiorcami są elektrociepłownie, ciepłownie, papiernie, przedsiębiorstwa produkcyjne, składy węglowe, ogrodnictwa i w szerokim gronie indywidualni klienci na obszarze całego kraju, którzy poświadczają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

Ponadto możemy zaoferować dowóz towaru własnymi środkami transportu samochodowego na terenie całej Polski, a także drogą kolejową dzięki posiadanej bocznicy kolejowej. Istnieje możliwość odbioru towaru bezpośrednio z wybranej kopalni, ze składu węglowego lub z bocznicy kolejowej.

Nie czekaj! Dołącz do Nas.

Profesjonalne podejście do każdego zamówienia, elastyczność dostaw oraz gwarancja jakości i dobrej ceny ugruntowała nam bardzo dobrą opinię na rynku. Istnieje, również możliwość podpisania umowy współpracy i uzyskania odroczonego terminu płatności.

W celu omówienia i uszczegółowienia współpracy prosimy o kontakt z działem handlowym.


Skontaktuj się z nami.

Skonsultuj swoje strategiczne posunięcia z ludźmi nastawionymi na sukces i życzliwymi Tobie.


Dział Handlowy

Węgiel Workowany

Marcin Woźniak
tel. 695 555 555

biuro@medex-polska.pl
 

Węgiel Luzem

Grzegorz Dróżdż
tel. 506 106 405

biuro@medex-polska.pl

Tomasz Stysz
tel. 501 364 890

biuro@medex-polska.pl

Marek Dziki
tel. 501 389 168

biuro@medex-polska.pl